Ponuka naších služieb

Home Služby

Zemné práce

Realizujeme kompletné zemné práce pre pozemné stavby, priemyselné centrá ako aj inžiniersku a cestnú výstavbu – rekonštrukcie a výstavba ciest a iných plôch.

Predaj kameniva

Ponúkame široký výber ťaženého alebo drveného kameniva rôznych frakcii. Najpredávanejším druhom je betonársky štrkopiesok frakcíí 0/4, 4/8, 8/16, 16/22 a 16/32 mm.

Doprava a preprava

Zabezpečujeme nákladnú prepravu kameniva, sypkých materiálov ale aj stavebných strojov či iných nadrozerných nákladov. Čistenie komunikácií zametacímia polievacími vozidlami.

Stavebné práce

Vykonávame výstavbu inžinierských sieti – prípojky vody, plynu, kanalizácie a taktiež rekonštrukcie ciest, spevnených plôch a pozemných stavieb.

Demoličné a výkopové práce

Poskytujeme všetky druhy búracích prác od rodinných domov až po demoláciu priemyselných budov či celých priemyselných areálov.

Prenájom strojov

V prípade záujmu vieme ponuknúť prenájom niektorého z naších pracovných strojov. Pre viac informácii a podmienky prenájmu nás prosím kontaktujte.

K-trans Kučavík s.r.o.

K-trans Kučavík  s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou s takmer 20 ročnou históriou, ktorá sa zaoberá prevažne predajom štrkov, kameniva a pieskov s následnou nákladnou prepravou vozidlami MAN a Tatra. Ďalej poskytuje prepravu cestných strojov a zemné a výkopové práce – Catterpillar, Volvo. Produkty sú vhodné na predaj stavebníkom, ale aj ostatným spotrebiteľom.

Naše prevádzky nájdete nedaľeko Bytče – Mikšovej ( Starovec ), kúsok od mosta do Hvozdnice. Administratívne priestory sú v Bytči na hlavnej ulici – v areáli oproti Bille.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Predaj štrkopieskov

Výroba a predaj štrkov, štrkopiesku a piesku stavebným firmám ale aj konečným spotrebiteľom vo všetkých najpoužívanejších frakciách.

2man3

Nákladná doprava

Nákladnú preprava kameniva a sypkých materiálov, strojov, konštrukcií a iných tovarov modernými vozidlami značky MAN, Volvo a Tatra.

3

Zemné práce

Kompletné zemné práce pre pozemné stavby, priemyselné centrá ako aj inžiniersku a cestnú výstavbu – rekonštrukcie a výstavba ciest, parkovísk, chodníkov a iných plôch.